34. SU Opava
  35. VUT FS Brno
  36. BIVŠ Praha

Krátké zhodnocení závodu, připomínky:

V letošním roce na HAM startovalo rekordních 200 závodníků z 36 různých zúčastněných vysokých škol. Ozdobou soutěže byla účast celé řady českých reprezentantů v čele s Dominikem Záleským (UP Olomouc), který se bohužel ve finálovém běhu na 60 m zranil. Naopak reprezentantka Marcela Pírková (VUT FSI Brno) byla úspěšná jak v běhu na 60 m, tak na trati 400 m. Na 60 m zvítězila časem 7,58 a na 400 m výkonem 54,26 s. Střední tratě ovládla další členka atletické reprezentace Kristiina Mäki (ČVUT Praha), která vyhrála suverénně běh na 800 i 1500 m. Potěšila i účast vícebojařský reprezentantek sester Dvořákových, které dohromady pro své fakulty (PřF UK a PedF UK) získaly celkem 4 medaile, Barbora byla druhá na 60 m, třetí na 60 m př. a čtvrtá ve skoku vysokém, úspěšnější Kateřina vyhrála běh na 60 m př. časem 8,57, druhá byla ve skoku vysokém výkonem 165 cm a na 60 m doběhla na 6. místě . Trojskok mužů ovládl Ondra Vodák z FSpS Brno výkonem 15,33 m, výborný výkon podal i Matěj Sčerba z MFF UK ve skoku o tyči, když překonal laťku ne výšce 525 cm a ve skoku dalekém se jako jediný dostal výkonem 726 cm za sedmimetrovou hranici. Mužským sprinterským disciplínám kraloval příslovečně Jakub Král z TU Liberec, který zvítězil v běhu na 60 m výkonem 6,92 s. Na 400 m nenašel soupeře reprezentant Vít Müller z ČZU Praha časem 48,18 s. Překážkový sprint ovládl Ondra Kopecký z UPa Pardubice výkonem 8,20 s.

V ženských kategoriích byla neúspěšnější děvčata z ČVUT Praha, která vyhrála soutěž družstev před UP Olomouc a UK PřF Praha. V mužích zvítězili atleti ČZU Praha, před MU FSpS, kteří tak obhájili loňské stříbro. Třetí skončili reprezentanti ČVUT Praha. Celkově vyhrálo soutěž družstev ČVUT Praha se 109 body, obhájilo tak loňské prvenství před UP Olomouc s 88 body. Na třetím místě skončila ČZU Praha se 79 body.

Velmi potěšitelný průběh mělo vyhlašování vítězů, kterého se v obou blocích až na dvě výjimky, zúčastnili všichni vyhlašovaní sportovci. To ukazuje na význam a vážnost, jaké se HAM těší. Celý závod, navzdory rekordnímu počtu 200 účastníků, když celkový počet startů dosáhl taktéž rekordních 277, proběhl bez jakýchkoli rušivých momentů, bez protestů a přesně podle časového pořadu. Za to patří poděkování organizátorům i závodníkům, kteří byli nebývale ukáznění a přesně dbali pokynů pořadatelů.